تبلیغات
جهان یکه نگار - آخرین اخبار

جهان یکه نگار
 

bahar22

كد پرواز پرندگان

نشست خبری رئیس‌جمهور به مناسبت هفته دولت
عصر امروز در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد که با حاشیه‌هایی همراه بود.

به گزارش خبرنگار مهر، ششمین نشست خبری حجت‌الاسلام حسن روحانی با خبرنگاران همزمان با هفته دولت، عصر امروز در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

- در این نشست خبری برخی از دولتمردان از جمله علی ربیعی وزیر کار، نعمت‌زاده وزیر صنعت معدن تجارت، محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور، ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور، نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور و حسین فریدون دستیار ارشد رئیس‌جمهور حضور داشتند.

- اجرای این برنامه را همچون ۵ نشست خبری گذشته رئیس‌جمهور، حمید روحانی‌نژاد برعهده داشت.

مقدمه روحانی

- در ابتدای این نشست خبری، رئیس‌جمهور به تبیین بخشی از اقدامات دولت در دو سال گذشته پرداخت که مسائل اقتصادی، معضل آب و خشکسالی، تورم، طرح سلامت و سیاست خارجی از جمله این مباحث بود.

مرگ ایران‌هراسی

- روحانی با اشاره به توافق هسته‌ای ایران با ۱+۵ گفت: این جزو مقاطع استثنایی است که نام ایران به عنوان یک کشور صلح‌خواه و تعامل‌گرا در سراسر دنیا مطرح میشود. امروز ایران‌هراسی شرایط وخیمی دارد که با اکسیژن می‌خواهند آن را نجات دهند، اما ایران‌هراسی در حال مرگ طبیعی است.

پاسخ روحانی به ۱۰۰ سئوال خبرنگاران داخلی و خارجی

- پس از پایان سخنان مقدماتی رئیس‌جمهور که حدود ۳۰ دقیقه طول کشید، مجری گفت تاکنون رئیس‌جمهور ۵ نشست خبری برگزار کرده است که در ۵ نشست به ۱۰۰ سئوال خبرنگاران داخلی و خارجی پاسخ داده است.

۲۰ نشست خبری رئیس‌جمهور در استانها

- روحانی‌نژاد همچنین در آمار دیگر گفت: در سفرهای استانی تاکنون رئیس‌جمهور ۲۰ نشست خبری داشته است که در این نشست خبری‌ها به سئوال ۱۰۰ نفر از خبرنگاران استانی پاسخ داده است.

- برای این نشست خبری ۸۰ دقیقه زمان تعیین شد و مجری از هر خبرنگاری خواست که یک سئوال مطرح کند.

- روزنامه اطلاعات اولین رسانه‌ای بود که سئوال خود را از رئیس‌جمهور پرسید. سئوال روزنامه اطلاعات با موضوع اقتصادی و در مورد رانت، انحصار و فسادهای سازمان‌یافته بود که موجب شکاف طبقاتی شده است.

روحانی

جا خالی دادن به رئیس‌جمهور

- رئیس‌جمهور در ابتدای جواب خود به خبرنگار روزنامه اطلاعات نودمین سال تاسیس این روزنامه را تبریک گفت و پس از پایان جوابش، خبرنگار روزنامه اطلاعات پرسید که به بخش اول سئوالم پاسخ نداده‌اید و زمانی که رئیس‌جمهور شروع به پاسخ دادن مجدد کرد، خبرنگار این روزنامه تریبون را ترک کرد و رئیس‌جمهور زمانی که روی خود را به سمت خبرنگار برگرداند، گفت: پس کجا رفت...! جا خالی دادن این است.

دولت خطا کرد، نقدش کنید

- دومین رسانه، شبکه خبر بود که در مورد مراودات و تعاملات اقتصادی ایران با هیات‌های تجاری غربی پرسید که دولت چگونه می‌تواند بین اقتصاد مقاومتی و مراودات تجاری تعامل ایجاد کند و رئیس‌جمهور نیز در پاسخ به این رسانه، گفت: من از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که در این زمینه به خوبی دولت را نظارت کنند و اگر دولت خطا کرد، به صراحت آن را نقد کنند.

- سومین رسانه‌ای که برای سئوال از رئیس‌جمهور به پشت تریبون دعوت شد، خبرگزاری فارس بود که در مورد آمارهای متفاوت از دارایی‌های بلوکه شده ایران پرسید.

دولت تحمل‌گرا و تعامل‌گراست

- رئیس‌جمهور در بخشی از صحبت‌هایش تاکید کرد که این دولت تعامل‌گرا و تحمل‌گراست و این تنها دولتی است که اتهام زدن به آن سخت است، چرا که جناحی نیست و به همه احزاب و تشکل‌های قانونی احترام می‌گذارد.

- در این نشست خبری ۱۶ رسانه از رئیس‌جمهور سئوال پرسیدند که سهم رسانه‌های داخلی ۱۲ و رسانه‌های خارجی ۴ سئوال بود.

رسانه‌های داخلی سئوال‌کننده

- روزنامه اطلاعات، شبکه خبر، خبرگزاری فارس، روزنامه کیهان، روزنامه مردم‌سالاری، خبرگزاری ایسنا، روزنامه شهروند، روزنامه سیاست روز، خبرگزاری صدا و سیما، خبرگزاری ایرنا، خبرگزاری موج و رادیو جوان از جمله رسانه‌های داخلی بودند که موفق به پرسیدن سئوال از رئیس‌جمهور شدند.

رسانه‌های خارجی سئوال‌کننده

-  از میان رسانه‌های خارجی، شبکه فرانسه، خبرگزاری شینهوا از چین، تلویزیون الان امارات، خبرگزاری ترند از جمهوری آذربایجان برای سئوال از رئیس‌جمهور ایران به پشت تریبون دعوت شدند.

محور سئوال‌های رسانه‌ها

- رانت و فساد اقتصادی، چگونگی تعامل بین اجرای اقتصاد مقاومتی و مراودات تجاری با غربی‌ها، رقم دارایی‌های بلوکه شده، لایحه برجام، رفع حصر، آینده روابط ایران و چین در دوران پس از توافق هسته‌ای، قدرت دفاعی ایران در دوران پس از توافق، تاثیر توافق هسته‌ای بر کشورهای منطقه، شکایت مسئولین دولت غرب از دولت یازدهم، تهدیدات نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی، راههای مقابله با نفوذ دشمنان، برنامه دولت برای تقویت احزاب، روابط ایران با جمهوری آذربایجان، توانمندسازی بخش خصوصی در دوران پساتحریم و برنامه دولت برای جوانان از جمله سئوال‌هایی بود که در این نشست خبری از رئیس‌جمهور پرسیده شود.


خریدار نماها در بازار مسکن


این روزها دفاتر مشاور املاک پر مشتری است اما مراجعه‌کنندگان افرادی هستند که هنوز تصمیم خود را برای خرید نگرفته‌اند و به دلیل کاهش قیمت‌ها به‌دنبال موردهای ویژه با تخفیف‌های خوب هستند.

به نوشته دنیای اقتصاد،یکی از مشاوران املاک در این رابطه می‌گوید: بیشتر مراجعه‌کنندگان برای آگاهی از وضعیت بازار به بنگاه‌ها مراجعه می‌کنند و جمعیت تماشاگران از جمعیت خریداران واقعی بیشتر است. او به موردی اشاره می‌کند که یک خریدار 2 بار در هنگام امضای قرارداد جا زده و در نهایت هم خریدی انجام نداده است.

آپارتمانی 70 متری، 10 ساله در منطقه پونک به قیمت متری 4میلیون و 200 هزار تومان برای فروش گذاشته شده بود که در مرحله اول فروشنده حاضر شد قیمت خود را به متری 4 میلیون تومان کاهش دهد.

اخبار مسکن

اما خریدار به این میزان تخفیف راضی نشد و حتی با چانه‌زنی‌های بسیار قیمت را به متری 3 میلیون و 850 هزار تومان هم رساندیم. در نهایت این خریدار در مرحله امضا از خرید منصرف شد.

به گفته این فعال بازارمسکن در غرب تهران مشابه این خریدار که منتظر کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند بسیارند. خریدارانی که به استناد پیش‌بینی‌های غیررسمی گمان می‌کنند در نیمه‌دوم می‌توانند خرید بهتری انجام دهند و منتظر کاهش قیمت بیشتر هستند.

بنابراین معاملاتی که به دلیل تخفیف کم یا حاضر نشدن فروشنده به کاهش قیمت در مرحله تنظیم قرارداد به هم می‌خورند در این مدت افزایش داشته است.

جا خالی دادن جلوی رئیس جمهوری!

تهران- ایرنا- به فاصله کمتر از دو ماه و نیم، ششمین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری عصر شنبه با حضور 200 خبرنگار رسانه داخلی و خارجی و مدیران ارشد رسانه ها برگزار شد. نشستی که در آن حضور مردان اقتصادی دولت پررنگ بود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، دکور ساده و آبی رنگ مزین به عکس امام راحل و رهبر معظم انقلاب، جلوه ای آرامش بخش به سالن شهید بهشتی ریاست جمهوری داده است. دیگر خبری از بنرهای بزرگ و گل های رنگارنگ از این سو تا آن سوی میز رئیس جمهوری در نشست های خبری روال دولت قبل نیست.
ده ها خبرنگار، عکاس و تصویربردار داخلی و خارجی ساعت ها پیش از حضور رئیس جمهوری، در سالن کنفرانس مستقر شده بودند.
هنوز نشست شروع نشده و حدود یک ساعت به آغاز آن باقی بود که بازار سلفی گرفتن خبرنگاران داغ شده و در این بین پلاتو گفتن خبرنگاران رسانه های تصویری نیز به سرو صدای سالن افزوده بود.
رئیس جمهوری راس ساعت 17 وارد سالن شد و حدود 20 دقیقه درباره دستاوردهای دولت تدبیر و امید در طول 2 سال گذشته صحبت کرد؛ سپس به تشریح برنامه های دولت برای 2 سال باقیمانده پرداخت و سرانجام تریبون را به خبرنگاران سپرد تا پرسش های خود را مطرح کنند.
پیش از آنکه پرسش ها مطرح شود، کاظم روحانی نژاد مجری مراسم که مسئولیت معاونت مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات ریاست جمهوری را برعهده دارد از خبرنگاران خواست با توجه به اینکه زمان پرسش و پاسخ 80 دقیقه پیش بینی شده است، برای اینکه نوبت به تعداد بیشتری از خبرنگاران برسد، فقط یک پرسش مطرح کنند که البته برخی خبرنگاران از ترفندهایی برای گنجاندن چند پرسش در یک پرسش استفاده کردند.
او سپس از خبرنگار روزنامه اطلاعات دعوت کرد تا به عنوان نخستین سئوال کننده از رئیس جمهوری، پشت تریبون قرار گیرد.
خبرنگار روزنامه اطلاعات نیز به تفصیل درباره راهکارهای دولت برای حل مشکلات اقتصادی و موانع اصلی که در مسیر حرکت آن وجود دارد، سخن گفت و پس از طرح چند پرسش به هم پیوسته، در نهایت پرسید: شخص اول دولت شما برای پیشبرد برنامه های اقتصادی کیست؟
دکتر روحانی با لبخند گفت: «... انشاءالله که همه اینها یک سوال بود.»
روحانی سپس با تبریک به روزنامه اطلاعات که توانسته است 90 سال کار حرفه ای انجام دهد و تبریک ویژه به همه کارکنان این موسسه، از حجت الاسلام والمسلمین محمود دعایی مدیرمسئول این روزنامه به عنوان «دوست بسیار عزیزم» نام برد، که پس از تعریف صمیمانه و احساسی رئیس جمهوری، حجت الاسلام دعایی نفس عمیقی کشید.
روحانی در ادامه پاسخی طولانی به پرسش مطرح شده داد که مضمون آن، انتقاد از رانت خواران و کسانی بود که حاضر نیستند به اجرای قانون از سوی دولت در زمینه های اقتصادی تن دهند.
وی با طرح این پرسش که نمی دانم چرا «الحق مُر»؟ گفت: حق چرا اینقدر تلخ است؟، هرجا می گوییم قانون باید اجرا شود برخی بسیار ناراحت و عصبانی می شوند؛ بعضی ها دعوت به قانون را می گویند حاشیه سازی نکنید؛ عجب! قانون حاشیه شد پس متن چیست؟ پس متن همان رانت و بی عدالتی که شما می گویید به آن اشاره می کنید، می شود.
پس از پایان توضیحات مفصل رئیس جمهوری به پرسش یادشده، خبرنگار روزنامه اطلاعات همچنان اصرار داشت که روحانی نفر اول دولت خود در زمینه پیشبرد سیاست های اقتصادی را معرفی کند.
رئیس جمهوری نیز در پاسخ با تاکید بر اینکه برنامه های دولت را نه تنها در این زمینه(اقتصادی) بلکه در همه بخشها، یک تیم هدایت می کند نه یک فرد، قصد داشت توضیحات بیشتری بدهد که هنگام چرخش به سوی تریبون متوجه شد خبرنگار یادشده آنجا را ترک کرده است.
رئیس جمهوری با دیدن تریبون خالی با خنده و تعجب گفت:«کجا رفت پس؟!.... جا خالی دادن گاهی ...». او جمله اش را ناتمام رها کرد اما می شد آن را چنین ادامه داد: «جا خالی دادن گاهی لازم است» یا «جا خالی دادن گاهی بد نیست» و ... .
این اظهارات، موجب خنده حضار شد و برای لحظاتی، فضای جدی حاکم بر سالن تغییر کرد و خود رئیس جمهوری نیز طوری خندید که برای لحظه ای عکاسان از آن استفاده کرده و صدای شاترهای پی در پی دوربین ها سالن را فراگرفت.
استفاده از ضرب المثل های عربی و فارسی نظیر «الحق مر» (حق تلخ است)، «ثم ماذا» (بعد چی؟) یا «پیش از موعد اعلام کردن مثل چیدن میوه نارس است» از ویژگی های بارز سخنان رئیس جمهوری برای تبیین و روشن کردن دیدگاه هایش برای پاسخ به پرسش های خبرنگاران در زمینه هایی چون مسایل اقتصادی بود.
نشست خبری رئیس جمهوری ساعت 17 آغاز شد و تا حدود ساعت 18 و 45 دقیقه بطول انجامید. این کنفرانس خبری بیش از 100 دقیقه ادامه یافت و در آن، 16 خبرنگار از رسانه های مختلف از جمله چهار خبرنگار خارجی پرسش های خود را مطرح کردند.
خبرگزاری فرانسه، خبرگزاری شینهوای چین، تلویزیون الان امارات و خبرگزاری ترند جمهوری آذربایجان پرسش کنندگان خارجی بودند و خبرنگارانی از رسانه های وابسته به جناح های مختلف کشور نیز سئوال کنندگان داخلی را تشکیل می دادند.
ایرنا، صدا وسیما، فارس، شبکه خبر، روزنامه های اطلاعات، کیهان، مردم سالاری، شهروند و سیاست روز، خبرگزاری های ایسنا و موج و رادیو جوان دیگر رسانه های داخلی پرسش کننده از رئیس جمهوری بودند.
این ششمین نشست خبری رئیس جمهوری در سالن شهید بهشتی نهاد ریاست جمهوری بود؛ اگرچه روحانی تاکنون 20 نشست استانی نیز با حضور خبرنگاران محلی و استانی برگزار کرده است.
خبرنگار خبرگزاری فرانسه نخستین پرسش کننده خارجی از رئیس جمهوری بود؛ وی از برگزاری این نشست خبری با حضور حدود 200 خبرنگار، اظهار «شگفت زدگی» کرد.


کاهش رضایت مصرف‌کنندگان از خودروهای آمریکایی

اه
میزان رضایت آمریکایی‌ها از خودروهایشان به پایین‌ترین سطح در ۱۱ سال گذشته رسید که تا حد زیادی به دلیل خسته شدن آنها از فراخوان‌های متعدد بوده است.

شاخص رضایت مشتری آمریکایی 2015 که بر مبنای نظرسنجی از 4300 نفر درباره انتظارات آنها درباره کیفیت خودروهای جدید خریداری شده تهیه شده است، به 79 امتیاز کاهش یافت. برای سومین سال متوالی است که این شاخص رضایت که توسط واحد تحقیقاتی دانشگاه میشیگان منتشر می‌شود و بالاترین امتیاز آن 100 است، کاهش پیدا می‌کند.

نتایج این شاخص در تضاد با موج خرید خودروهای سواری و وانت صفر کیلومتر در آمریکاست که پیش بینی می‌شود امسال برای نخستین بار از سال 2001 از مرز 17 میلیون دستگاه عبور کند و تا سه سال آینده در سطح بالایی باقی بماند.

فراخوان‌های کم سابقه سال گذشته به همراه قیمت‌های بالاتر اشتیاق مصرف کنندگان را فرونشانده است. خودروسازان دیگر تخفیف‌های بالایی که بسیاری از خریداران انتظار دارند را نمی‌دهند.

خودروسازان سال گذشته برای 64 میلیون خودرو برای مشکلاتی نظیر ایربگ‌های انفجاری و سوییچ‌های احتراق معیوب که ممکن است موجب توقف ناگهانی موتور خودرو شوند، فراخوان دادند. تاکنون جنرال موتور با پرداخت خسارت به خانواده‌های 124 نفری که در تصادفات ناشی از سوییچ‌های معیوب جان باختند، موافقت کرده است. هشت نفر هم در سراسر جهان در اثر پرتاب تکه‌های فلزی ناشی از ترکیدن ایربگ‌ های ساخت تاکاتا کشته شده اند.

افزایش قیمت‌ها هم بر نارضایتی مصرف کنندگان افزوده است. قیمت‌های خودرو از سال 2010 حداکثر 11 درصد کاهش داشت و در ژوییه به طور متوسط به 32 هزار و 932 دلار رسید که بالاترین رکورد همه زمان‌ها بود.


در مجموع مصرف کنندگان بیشترین رضایت را از برند لکسوس تویوتا موتور داشتند که 84 امتیاز کسب کرد و پس از آن برند آکورای هوندا موتور، لینکلن فورد موتور و مرسدس بنز دایملر همگی با 83 امتیاز در رتبه دوم و ب ام و با 82 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفت.

فیات کرایسلر اتوموبیل کمترین امتیازات را کسب کرد. برند فیات این گروه خودروسازی 73 و برندهای کرایسلر و جیپ به ترتیب 74 و 75 امتیاز را کسب کردند.

در میان بیش از 45 صنعتی که در این شاخص قرار گرفتند، خودروها تقریبا رتبه میانی را کسب کردند در حالیکه تلویزیون‌ها و دستگاه‌های پخش ویدیو با 86 امتیاز بالاترین رتبه را کسب کردند و فراهم کنندگان خدمات اینترنت و خدمات تلویزیون اشتراکی با 63 امتیاز، در پایین‌ترین رتبه قرار گرفتند.جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع مراتب به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 12 نسیم شهر قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی پلیس معلوم شد متهم به نام معلوم تاکنون 210 میلیون ریال به همین شیوه از شاکیان کلاهبرداری کرده است.
جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری زنی که به بهانه دادن وام قرض الحسنه اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده بود، خبر داد.

سرهنگ افضل گلزاری در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: در پی شکایات شهروندان مبنی بر کلاهبرداری زنی به بهانه پرداخت وام قرض الحسنه در بهارستان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و در تحقیقات به عمل آمده از شاکیان پرونده مشخص شد زنی در شهرک "نسیم شهر" به بهانه پرداخت وام قرض الحسنه از سه نفر مبالغی پول دریافت کرده است.


جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع مراتب به طور ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 12 نسیم شهر قرار گرفت و در تحقیقات تکمیلی پلیس معلوم شد متهم به نام معلوم تاکنون 210 میلیون ریال به همین شیوه از شاکیان کلاهبرداری کرده است.

گلزاری با بیان اینکه تیم رسیدگی کننده پرونده پس از تحقیقات میدانی با شناسایی مخفیگاه متهم متوجه شدند که وی قصد فرار دارد، گفت: در ادامه با هماهنگی مقام قضائی متهم در نسیم شهر دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی های پلیسی به بزه انتسابی اعتراف کرد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

گلزاری به شهروندان هشدار داد که برای دریافت وام به بانک و یا موسسات مالی مجاز مراجعه کنند و لازم است نسبت به صحت و سقم تبلیغات، بررسی‌های لازم را داشته باشند تا فریب افراد فرصت طلب را نخورند.


تشدید تدابیر امنیتی در قطارهای اروپا

وزرای اروپایی درپی حمله تروریستی یک ماه قبل در مسیر پاریس-آمستردام تدابیر امنیتی در قطارهای بین المللی این قاره را افزایش می‌دهند.

خبرگزاری فارس: تشدید تدابیر امنیتی در قطارهای اروپا

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزرای حمل و نقل 20 کشور اروپایی طی نشستی در بروکسل درپی حمله تروریستی یک ماه قبل در مسیر پاریس-آمستردام تدابیر امنیتی در قطارهای بین المللی این قاره را افزایش می‌دهند.

براساس این گزارش، نیروهای امنیتی در قطارهای اروپا گشت زنی خواهند کرد و بلیط‌ها براساس مشخصات افراد صادر خواهد شد.

این در شرایطی است که کشورهای اروپایی در نشستی در پاریس اعلام کردند که قوانین مربوط به حمل سلاح‌های گرم سخت‌تر می‌شود و همکاری اطلاعاتی میان این کشورها تقویت می‌شود.

این تصمیمات پس از آن اتخاذ می‌شود که یک فرد مغربی تبار در قطار مسیر پاریس-آمستردام با تیراندازی به مسافران چندین نفر را زخمی کرد.

مقامات امنیتی فرانسوی به هشدار دستگاه امنیتی اسپانیا درباره این فرد که پیش از این سابقه حضور در سوریه را نیز داشت، توجه نکردند و این فردد توانسته بود با یک قبضه سلاح کلاشینکف سوار قطار شود و به سوی مسافران تیراندازی کند.


خبرگزاری میزان - معاون فرهنگی شهردار تهران از آمادگی شهرداری برای کمک به سایر سازمان‌ها برای بهبود وضعیت زنان کارتن خواب خبر داد.
هشدار درباره زنان کارتن خواب تهران

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از ایسنا، معاون فرهنگی شهردار تهران از آمادگی شهرداری برای کمک به سایر سازمان‌ها برای بهبود وضعیت زنان کارتن خواب خبر داد.

حجت السلام و المسلمین میثم امرودی در مورد آمار زنان کارتن خواب با بیان اینکه هیچ کس آمار دقیقی ندارد، گفت: همه آمارهای ذهنی است و شهرداری تهران نیز مرجع ارائه امار نیست.

وی با بیان اینکه در بهبودسازی وضعیت زنان کارتن خواب سازمان‌هایی همچون شورای اجتماعی کشور، استانداری، بهزیستی و... مسئولیت مستقیم دارند، افزود: آسیب‌های اجتماعی، شهر را لکه دار می‌کند و تنها شهرداری سعی کرده است شهر را قابل دیدن کند.
 
معاون فرهنگی شهردار تهران با اشاره به لزوم بازپیوند زنان کارتن خواب به خانواده‌هایشان گفت: اگر زنجیره حمایت و جمع آوری زنان کارتن خواب همچون ایجاد اشتغال، ترک اعتیاد، بازپیوند به خانواده و... کامل نشود یقینا تعداد این افراد روزبه‌روز افزایش می یابد.

امرودی افزود: متاسفانه تعداد زنان کارتن خواب نه در مقایسه با مردان بلکه با جنس خود نسبت به گذشته زیادتر شده است و شهرداری تهران برای بهبود این وضعیت آمادگی دارد تا به سایر سازمان ها کمک کند.


زمان مصاحبه آزمون استخدامی سال ۹۴ پزشکی قانونی اعلام شد

برای مشاهده زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید


اعلام نتایج استخدامی مشترک مورخ ۱/۳/۹۴ دستگاههای اجرایی کشور

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک کنید

نمونه سوالات مصاحبه استخدام های دولتی

چگونه از جلسات مصاحبه سربلند بیرون بیاییم!!!

ادامه مطلب

برچسب ها: قطار اروپا، مسکن، کلاهبرداری، زنان کارتن خواب، استخدام،  
دنبالک ها: استخدام، شهر خبر،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 شهریور 1394 توسط aj mn
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  

  • paper | فیس چت | کانون زبان انگلیسی