تبلیغات
جهان یکه نگار - اخبار حوادث

جهان یکه نگار
 

bahar22

كد پرواز پرندگان

پرشی که با مرگ همراه شد
0به گزارش سرویس حوادث جام نیوز؛

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران از مرگ یک عابر پیاده در برخورد با اتوبوس BRT در خط ویژه خبر داد.

سرگرد احمد شیرانی افزود: حوالی ساعت 22:20 روز دوشنبه در خیابان قزوین به سمت شرق تقاطع خیابان لقمان حکیم تصادف یک دستگاه اتوبوس BRT با یک عابر پیاده گزارش شد.

وی افزود: بررسی‌های پلیس نشان داد عابر پیاده مرد 51 ساله که از نرده‌های خط ویژه به داخل پریده بود، بر اثر برخورد با یک دستگاه اتوبوس BRT، در این مسیر در دم کشته شده است.

شیرانی علت این تصادف را 50 درصد عدم توجه به جلو از سوی راننده اتوبوس و 50 درصد بی‌احتیاطی عابر پیاده به علت عدم استفاده از گذرگاه عابر پیاده عنوان کرد و از تمامی عابران پیاده خواست حتما برای عبور از عرض خیابان، از پل‌های عابر پیاده گذرگاه‌های مشخص شده استفاده کنند و به هیچ عنوان به طور ناگهانی وارد خیابان نشوند./ ایسنا

قصاص مجازات مردی که زنش را آتش زد

مردی که همسرش را به‌دلیل سوءظن به آتش‌کشیده و کشته بود، به قصاص محکوم شد.


 به گزارش قدس آنلاین به نقل از روزنامه شرق کارآگاهان جنایی استان فارس وقتی از کشف جسد سوخته زن جوانی به نام مریم در خانه‌اش مطلع شدند به آنجا رفتند و در بررسی‌های مقدماتی پی بردند این زن به عمد به آتش کشیده شده و مرگ او حادثه نیست.

از سویی آثار موجود در صحنه جرم نشان می‌داد مقتول در واپسین لحظات زندگی‌اش سعی داشت در برابر قاتل از خودش دفاع کند اما موفق به این کار نشده و به کام مرگ فرورفته است. بعد از آنکه پیکر بی‌جان مریم به پزشکی‌قانونی منتقل شد، کارآگاهان تلاش خود را برای یافتن ردی از قاتل یا قاتلان به‌کار گرفتند و بیش از هر شخصی به شوهر او به نام جواد ظنین شدند زیرا این مرد از زمان مرگ همسرش خانه را ترک کرده بود.

جواد در جریان تحقیقات تخصصی پلیسی به دام افتاد. او ابتدا اتهام قتل را رد کرد اما وقتی بازجویی‌ها ادامه یافت ضمن گردن‌گرفتن مسوولیت قتل همسرش به ماموران گفت به‌دلیل سوء‌ظن دست به این جنایت زده است. متهم گفت: «من و مریم بعد از ازدواج زندگی خوبی داشتیم و من به همسرم علاقه‌مند بودم اما بعد از مدتی اذیت‌های او شروع شد و رفتارهایی داشت که مرا آزار می‌داد به همین دلیل با هم دچار اختلاف شدیم. از طرفی معلوم شد همسرم مشکلاتی دارد و نمی‌تواند بچه‌دار شود این مساله هم ناراحتی من را بیشتر کرد و بعد از آن مرتب با مریم دعوا داشتم.»

جواد در ادامه اعترافاتش گفت: «من به ماده مخدر شیشه اعتیاد پیدا کردم و بعد از آن بود که به‌تدریج به همسرم شک کردم. خیال می‌کردم او با مردی رابطه دارد البته خودش موضوع را انکار می‌کرد. دعواهای ما سر این موضوع ادامه داشت تا اینکه روز حادثه بعد از مشاجره در حالی‌که تحت‌تاثیر شیشه بودم روی او بنزین ریختم و فندک را روشن کردم. بعد از مرگ زنم به‌سرعت از خانه فرار کردم.»

متهم به قتل در تمام مراحل تحقیقات به ارتکاب جنایت اقرار کرد و گفت به دلیل خشم لحظه‌ای دست به قتل زده است. سرانجام پرونده بعد از تکمیل تحقیقات مقدماتی در اختیار قضات دادگاه کیفری استان فارس قرار گرفت. نماینده دادستان در این جلسه جرم جواد را محرز دانست و خواستار مجازات او شد. اولیای‌دم مقتول نیز گفتند تقاضا دارند متهم به قصاص محکوم شود. در ادامه جواد در جایگاه قرار گرفت تا از خودش دفاع کند.

او گفت: «قبول دارم همسرم را کشته‌ام اما نمی‌خواستم این اتفاق بیفتد. ما از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم تا اینکه همسرم به حالت قهر خانه را ترک کرد. روز حادثه او را به‌زور به منزل بازگرداندم و تا بعدازظهر مشکلی وجود نداشت اما ناگهان دعوای ما شروع شد. همسرم مرتب به من اعتراض می‌کرد. من شیشه کشیده بودم و در حالت طبیعی قرار نداشتم به همین دلیل از او خواستم سکوت کند اما وقتی دیدم فایده‌ای ندارد از حیاط بنزین برداشتم. من نقاش هستم و همیشه در خانه بنزین دارم. آن را روی همسرم خالی و تهدید کردم اگر به کارهایش ادامه بدهد فندک را روشن می‌کنم. مریم باز هم به اعتراض‌هایش ادامه داد و من هم او را آتش زدم اما یکدفعه متوجه شدم چه کاری کرده‌ام و پشیمان شدم برای همین آتش را با استفاده از گلیم خاموش کردم اما دیگر دیر شده و همسرم جان خود را از دست داده بود.»انتقام پسر شرور از دختر جوان در صفحات فیس بوک

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز؛

رییس پلیس فضای تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان از دستگیری یک نفر عامل نشر اکاذیب در فضای مجازی خبر داد.

باشگاه خبرنگاران نوشت: سرهنگ "لطف‌الله وطنی هویدا" در تشریح این خبر، گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با انگیزه انتقام و با ایجاد یک صفحه در فیس بوک و انتشار عکس‌های مبتذل و مستهجن به همراه عکس‌های دختری که با وی دوست بوده و همچنین قرار دادن شماره تلفن وی موجبات هتک حیثیت او را فراهم کرده است، موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.


وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با شناسایی متهم پس از هماهنگی قضایی وی را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر و به همراه رایانه‌اش به این اداره منتقل کردند.


وطنی هویدا اظهار کرد: پس از جمع‌آوری و انتقال سیستم رایانه متهم به دایره ادله دیجیتال این پلیس، تعدادی از عکس‌های قرار گرفته در پروفایل در سیستم متهم محرز شد.

وی خاطرنشان کرد: متهم که در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود اما در مواجهه با مستندات موجود به جرم خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

انهدام بزرگترین باند کلاهبرداری پیامکی

فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام بزرگترین باند کلاهبرداری پیامکی به ارزش هشت میلیارد و 200 میلیون ریال در این استان خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار مسعود جعفری نسب گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با ترفند برنده شدن وی در طرح «هزاران لبخند همراه اول» مبلغ 54 میلیون تومان از حساب بانکی وی بصورت غیر مجاز برداشت کرده اند، موضوع در دستور کار پلیس فتای این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات علمی موفق شدند، زنی به نام «پ – ب» اهل و ساکن شهریار استان تهران را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در اقدامی غافلگیرانه این فرد را دستگیر کردند.

سردار جعفری نسب خاطرنشان کرد: از آنجائیکه متهمه در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به کلاهبرداری های اینترنتی با همدستی سه نفر دیگر به نام های «سلمان – ح»، «مرتضی – الف» و «یوسفعلی – ر» اعتراف کرد.

وی افزود:ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی مخفیگاه متهمان در برخی از استان های کشور در چند مرحله عملیات تعقیب و مراقب سرکردگان اصلی این باند که 20 نفر بودند، را شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به کلاهبرداری این افراد، اظهار کرد: متهمان به کلاهبرداری با ارسال پیامک های جعلی تحت عنوان های برنده شدن شما در طرح هزاران لبخند همراه اول، روز پدر و... اقدام به اخذ شماره حساب و رمز دوم کارت عابر بانک شهروندان کرده و از طریق اینترنت اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب بانکی آنان می کردند.

وی افزود: متهمان تاکنون به 89 فقره کلاهبرداری به مبلغ هشت میلیارد و 200 میلیون ریال با شیوه های ارسال پیامک های جعلی و کلاهبرداری از مردم در استان های تهران، اردبیل، گلستان، البرز و سایر استان های کشور اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضایی خبر داد.

سردار جعفری نسب با هشدار به شهروندان از آنان خواست، برای جلوگیری از سوء استفاده عوامل سودجو و افراد شیاد از واگذاری اطلاعات شخصی و شناسنامه ای، رمز کارت عابر بانک و سایر اطلاعات حساب های بانکی خود به افراد ناشناس جدا خودداری کنند.
 لطفا درست رانندگی کنید

ایسنا:سرهنگ صمد اسفندیاری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ساعت 21:45 روز گذشته، برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس و سواری پراید در کیلومتر 100 محور چارک پارسیان سبب مرگ سه تن و جراحت چهار تن دیگر شد.

به گفته وی، علت این حادثه، انحراف به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام شده است.

معاون عملیات پلیس راه کشور همچنین از واژگونی یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر 15 محور فرعی روستای «افچنگ» در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در پی این حادثه که در ساعت 20:25 روز چهارشنبه رخ داده است، دو تن کشته و دو تن دیگر مجروح شدند.

اسفندیاری در خصوص علت این حادثه نیز به ایسنا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این حادثه را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب پراید اعلام کردند.

وی با اشاره به برخورد یک دستگاه سواری پژو پارس با سواری پیکان در کیلومتر 49 محور طبس ده  محمد در استان یزد، اظهار کرد: در پی وقوع این حادثه که روز گذشته در ساعت 17:40 به دلیل رعایت نکردن فاصله طولی از جانب راننده پژو پارس رخ داده است، پنج تن مجروح شدند.

واژگونی مرگبار پژو

معاون عملیات پلیس راه کشور با اشاره به وقوع واژگونی یک دستگاه سواری پژو 405 در کیلومتر 25 محور فرعی آب پری در استان مازندران نیز گفت: در پی وقوع این حادثه که به علت تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده پژو 405 در ساعت 18:10 روز گذشته رخ داد، متاسفانه سه تن جان خود را از دست داده و سه تن دیگر مجروح شدند.


تصادف مرگبار پژو و نیسان، شش کشته بر جای گذاشت

اسفندیاری همچنین از وقوع تصادف مرگبار در ساعت 6:30 روز گذشته در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: در جریان این حادثه که در پی برخورد یک دستگاه سواری 405 و نیسان پاترول در کیلومتر 27 محور خواف تایباد رخ داد، شش تن کشته شدند و یک تن نیز مجروح شد.

وی درباره علت وقوع این حادثه به ایسنا گفت: انحراف به چپ از جانب راننده نیسان پاترول، علت این حادثه بوده است.

معاون عملیات پلیس راه کشور در ادامه از برخورد مرگبار یک دستگاه سواری پژو پارس و وانت نیسان با یکدیگر در کیلومتر 25 محور فرعی خرامه در استان فارس خبر داد و گفت: این حادثه سبب مرگ شش تن و جراحت دو تن دیگر شد.

اسفندیاری با بیان اینکه این حادثه در ساعت 1:25 بامداد روز چهارشنبه رخ داده است، گفت: کارشناسان پلیس راه، علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

وی همچنین در خصوص مهم ترین علت تصادفات در جاده های کشور در 24 ساعت گذشته نیز گفت: در 24 ساعت گذشته، عدم توجه به جلو، تخطی از سرعت مطمئنه، رعایت نکردن حق تقدم، انحراف به چپ و خستگی و خواب آلودگی راننده، به ترتیب 32، 21، 15، 16 و 3 درصد از سهم کل تصادفات را به خود اختصاص داده اند که از این میان 34 درصد تصادفات منجر به واژگونی خودروها شده و 9 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابران پیاده بوده است.

 

منبع : سیمرغ


محدودیت‌های ترافیکی راه‌های کشور

در 24 ساعت گذشته ‌سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک جاده‌‌ها 20 درصد، ساعت اوج تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 6 تا 7 صبح صورت گرفته که هموطنان می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
به گزارش فرهنگ نیوز، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی‏، سامانه‌های هوشمند تردد شمار برخط و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر، به ‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده،‌ بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
در 24 ساعت گذشته در محورهای برون‌شهری کشور، کل تردد ثبت‌ شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 832 ترددشمار، تعداد 5 میلیون و 562 هزار و 149 دستگاه ‌وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن 3 درصد افزایش نشان می‌دهد.

‌سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک جاده‌‌ها 20 درصد، ساعت اوج تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 6 تا 7 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از آن می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

* محورهای دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته

محور‌‌های دارای بیشترین تردد در 24 ساعت گذشته آزادراه کرج - تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه قزوین - کرج، آزادراه ساوه - تهران، محور کرج - ماهدشت و محور مرودشت - شیراز بود.

* محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی به دلیل رویدادهای غیرمترقبه

محور چابهار ـ گواتر  واقع در استان‌ سیستان و بلوچستان به دلیل طغیان رودخانه تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محور شمشک ـ دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، به دلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

محور شهداد ـ نهبندان در استان کرمان، به دلیل سیلاب، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

* ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای

محور قم ـ گرمسار و بالعکس واقع در استان‌های تهران‏، سمنان و قم، با تمدید عملیات تعریض تا 30 آذر 92 مسدود و مسیر جایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم ـ تهران، برای نقلیه سنگین، محور قدیم قم ـ تهران و در ادامه برای همه خودروها، جاده امام‌رضا به سمت گرمسار خواهد بود.

بزرگراه اصفهان – شهرکرد، مقطع واقع در استان چهارمحال و بختیاری، با تمدید عملیات تعمیرات تونل دوم رخ تا 08/9/92 به ‌طور 24 ساعته از سه‌راهی حاجت آقا مسدود و مسیر جایگزین، محور اصفهان – باغ بهادران – حاجت‌آقا - گردنه رخ - شهرکرد خواهد بود؛ مسیر رفت (شهرکرد ـ اصفهان) از تونل اول رخ، برقرار است.

کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، حدفاصل کیلومتر 12 الی 13، واقع در استان کرمانشاه، با تمدید عملیات زیرسازی راه‌آهن غرب تا 1/10/92 روزهای زوج (شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) از ساعت 11 تا 14 مسدود و مسیر جایگزین، کمربندی غربی (فعلی) خواهد بود.

محور کندوان (کرج _ چالوس و بالعکس) واقع در استان‌های البرز و مازندران، به دلیل عملیات راهداری حدفاصل مرزن آباد _ مکارود، از 3/9 لغایت 18/9/92 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته، از ساعت 21 الی 8 صبح روز بعد، از ورودی کرج تا دزبن و بالعکس، مسدود و مسیر جایگزین، دیگر محورهای منتهی به استان مازندران خواهد بود.4نفر در تصادف وانت نیسان با پژو 405 جان باختند/ 9کشته و 19مجروح در 7تصادف

جامعه > حوادث - در 7تصادف که طی 24 ساعت گذشته در جاده های ایران رخ داد، 9نفر کشته و 19 نفر دیگر مصدوم شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پلیس راهور مهمترین علل تصادفات فوتی و جرحی حادث در معابر برون شهری پنج شنبه بیست و سوم آبانماه 92 را عدم توجه به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد که 34 درصد آن مربوط به واژگونی خودروها بوده است. 

ردیف خودروهای تصادفی زمان مکان تعداد کشته ها تعداد مجروحان شرح ماجرا علت
1 پیکان با تریلی پنج شنبه 23 آبان خیابان فداییان اسلام شهر فرخشهر کشته نداشت 5 نفر برابر اعلام پلیس راهور استان چهارمحال و بختیاری بر اثر تصادف پیکان و تریلی 5 نفر مجروح شدند عدم توجه به جلو از جانب راننده پیکان
2 واژگونی سمند جمعه 24 آبان کیلومتر 30 جاده امام تقی به تربت حیدریه 2 نفر 2 نفر برابر اعلام پلیس راه استان خراسان رضوی بر اثر واژگونی سمند 2 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سمند
3 وانت نیسان با پژو 405 پنج شنبه 23 آبان کیلومتر 30 جاده فسا به داراب 4 نفر 3 نفر برابر اعلام پلیس راه استان فارس بر اثر تصادف وانت نیسان و پژو 405، 4 نفر کشته و 3 نفر زخمی شدند تجاوز به چپ از جانب راننده وانت نیسان
4 پراید با تریلر پنج شنبه  شب کیلومتر 73 محور طبس - بشرویه 1 نفر 2 نفر

پراید با تریلر تصادف کرد که یک نفر از سرنشینان پراید کشته شد و 2 نفر نیز مجروح شدند

انحراف به چپ پراید
5 پژو 206 با پراید جمعه 24 آبان کیلومتر 35جاده شیراز به سپیدان کشته نداشت 5 نفر برابر اعلام پلیس راه استان فارس بر اثر تصادف پژو 206 و پراید 5 نفر مجروح شدند عدم رعایت حق تقدم از جانب راننده پژو 206
6 ریو با کامیون جمعه 24 آبان کیلومتر 27 محور زنجان- بیجار 1 نفر 2 نفر ریو با کامیون به شدت تصادف کرد که متأسفانه یکی از سرنشینان ریو به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و دو نفر دیگر نیز به علت مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند عدم رعایت سرعت مطمئنه و توجه به جلو ریو
7 پراید با عابر پیاده جمعه 24 آبان اتوبان زنجان - قزوین 1 نفر مجروح نداشت تصادف پراید با عابر پیاده یک کشته برجای گذاشت، بی احتیاطی و بی توجهی پراید به جلو موجب شد عابر پیاده که بر اثر نقص فنی اتومبیلش کنار جاده متوقف شده بود جان خود را از دست بدهد بی احتیاطی و بی توجهی پراید به جلو


فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

دستگیری اعضای باند ۳ نفره سرقت خودرو در کرمان

خبرگزاری تسنیم: فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری اعضای ۳ نفره باند سرقت خودرو و کشف ۹ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمان ،سرهنگ عبدالعلی روانبخش، اظهارکرد: ماموران کلانتری 12 شهر کرمان در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو به شیوه مشابه، تحقیقات خود را برای شناسایی سارق یا سارقان آغاز و به سرنخ هایی دست یافتند.

وی با اشاره به پیگیری‌های شبانه روزی و تجسس‌های پلیس، تصریح کرد: مظنون اصلی پرونده این سرقت‌ها روز گذشته شناسایی و دستگیر شد.

روانبخش خاطرنشان کرد: در بازجویی‌های به عمل آمده، متهم در ابتدا منکر هر گونه سرقت شد اما با مشاهده مدارک و مستندات موجود لب به اعتراف گشود و به 7 فقره سرقت خودرو،2 فقره سرقت داخل خودرو در شهر کرمان اعتراف کرد.

وی با اشاره به ادامه اقدامات اطلاعاتی ماموران انتظامی و شناسایی همدستان سارق دستگیر شده، افزود: یک مجرم دیگر که در ارتکاب این سرقت‌ها دست داشت نیز به همراه یک مالخر در دو عملیات منسجم و هماهنگ، شب گذشته دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان دستگیر شده مقدار زیادی لوازم یدکی خودرو کشف و ضبط شد.

وی خاطرنشان کرد: پرونده به همراه متهمین به مرجع قضایی ارسال و اموال مکشوفه با شناسائی مالباختگان به آنها تحویل شد.

انتهای پیام/ ق


عامل تجاوز و قتل آتیلا کوچولو به اشد مجازات محکوم شد

مرد شیشه ای که پس از آزار و اذیت هولناک کودک چهار ساله او را خفه کرده بود، به اعدام و قصاص محکوم شد.

عامل تجاوز و قتل آتیلا کوچولو به اشد مجازات محکوم شد

به گزارش جام جم، «کامران» 27 بهمن سال گذشته آتیلا چهار ساله را پس از آزار و اذیت و شکنجه به قتل رساند.

صبح امروز جلسه دادگاه به ریاست قاضی عزیزمحمدی برگزار شد که در ابتدای جلسه نماینده دادستان با قرائت کیفرخواست گفت: در این پرونده کامران 27 ساله مجرد و بازداشت از تاریخ 29 بهمن ماه سال گذشته متهم به مباشرت در قتل آتیلا از طریق ایراد جرح عمدی می باشد.مقتول حاصل ارتباط نامشروع زن و مرد جوانی بود که پدر آتیلا به دلیل مشکلات مالی و مصرف مواد مخدر کودک چهارساله خود را نزد متهم به قتل قرار داده بود.

نماینده دادستان افزود: ضرب و جرح عمدی، آزار و اذیت جنسی با اسپری واکس داشبرد، لواط به عنف از اقدامات مجرمانه کامران می باشد که با توجه به محتویات پرونده برای وی تقاضای مجازات قانونی را دارم.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: زمان جنایت من اعتیاد شدیدی به شیشه داشتم. شب حادثه همراه یکی از دوستانم به خانه فردی در شهرک اندیشه رفته و در آنجا شیشه مصرف کردیم. آتیلا را نیز همراه خود برده بودم. آن شب زیاد مواد مصرف کردم و از حالت عادی خارج شده بودم. نیمه های شب هنگام برگشت به خانه آتیلا در ماشین ادرار کرد و که این موضوع اعصاب من را به هم ریخت و دو سه ضربه به سرش زدم که این ضربه ها باعث مرگ او شد.

قاضی عزیز محمدی و چهار قاضی مستشار پس از آخرین دفاعیات متهم برای صدور حکم وارد شور شده و کامران به اتهام قتل به قصاص و به اتهام لواط به عنف به اعدام محکوم کردند.
ادامه مطلب

طبقه بندی: اخبار، 
برچسب ها: حادثه، تصادف،  
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 6 آذر 1392 توسط aj mn
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  

  • paper | فیس چت | کانون زبان انگلیسی